VİZYON & MİSYON

Müşteri memnuniyetini daima göz önünde tutarak, değişim ve gelişim gerekliliklerini benimseyip, güvenilirlik ve süreklilik içeren hizmet anlayışıyla sektöründe önder olmak, kaynaklarını riske sokmadan yeni yatırımlar yaparak her yıl büyüyen bir insan kaynakları şirketi olmayı hedeflemektedir.

Black Group’ un kurumsal stratejisinin temel değerlerini ; yenilikçilik, tutarlılık, esneklik, şeffaflık, kalite, sosyal sorumluluk, müşteri odaklılık, ekip çalışması oluşturmaktadır. Tüm faaliyet alanlarımızda standardı belirleyen ve en iyi olmayı amaçlar, daima kendimizden ve rakiplerimizden daha iyiyi yaparak fark yaratmayı hedefleriz. Sürekli kendimizle yarışarak, yenilikçiliğin gücüne inanır, devamlı öğrenerek kendimizi geliştirir ve hız kazanırız.

Şirket Politikamız

Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından, Güvenlik, Temizlik, Vale-Otopark sektörlerinde lider bir kuruluş olarak politikamız müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır.

Bu doğrultuda amacımız,

Mal ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle, öncelikle kalite, çevre duyarlılığı ve iş güvenliğini sağlayacak işbirliği ve güven çerçevesinde çalışarak maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde, tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yöneltmektir.

Çalışmalarımız kapsamında çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yasal şartlara uymayı, çevresel etkileri, kirlenmeyi ve kaza risklerini önlemeyi taahhüt ederiz.

Bu sebeplerden dolayı sizlerleyiz ve sizlerle olmakdan mutluluk duyuyoruz…

Neden Biz?

Çünkü Sizin aradıklarınız; Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluk bilinci, Teknoloji ve kalite açısından, Güvenlik, Temizlik, Vale Otopark sektörlerinde lider bir kuruluş, Beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet sunarak maksimum memnuniyet, Kalite, Çevre duyarlılığı, İş güvenliği, Ekip çalışması, işbirliği ve karşılıklı güven, Düşük maliyet, Verimlilik,

Uzun vadede kârlılık, Faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde sistematik ve düzenli analiz,

Bunların yanı sıra; bağımsız bir dış denetim şirketi tarafından görevlendirilen teftiş uzmanları, plan dahilinde haftanın 6 günü; Tüm bu hizmetleri sunduğumuz şirket ve kurumları ziyaret ederek, şirketimiz adına denetimi yapmaktadır. Teftiş sonuçları ilgili müdürlere ve müşterilere rapor olarak sunulmaktadır.

Unutmayın; Bizimle çalışmak size, ayrı bir güven verecektir …..